BLACHARSTWO POJAZDOWE

Usługi blacharskie i bezgotówkowe naprawy aut

Specjalizacją naszego Warsztatu są kompleksowe i profesjonalne naprawy blacharsko-lakiernicze. W tym zakresie współpracujemy z wszystkimi towarzystwami ubezpieczeniowymi, które umożliwiają bezgotówkowe naprawy i rozliczenia szkody.

Oznacza to, że w przypadku zgłaszania szkody w naszym warsztacie bądź w towarzystwie ubezpieczeniowym klient nie wydaje własnych środków finansowych na naprawę samochodu. Naprawa odbywa się po uprzednim załatwieniu wszelkich formalności, w tym upoważnieniu naszego Warsztatu do wykonania napraw blacharsko-lakierniczych.

W celu prawidłowej naprawy samochodu umożliwiamy i zalecamy klientom, aby przeprowadzenie oględzin technicznych dokonywane było w naszym Warsztacie, a po wizycie przedstawiciela ubezpieczyciela i otrzymaniu protokołu, załatwiamy wszelkie niezbędne formalności. W ten sposób odciążamy Państwa z całej procedury likwidacji szkody i poświęcania czasu na samodzielne wizyty w towarzystwach ubezpieczeniowych. Dzięki temu czas od zgłoszenia szkody do odbioru naprawionego pojazdu jest znacznie krótszy.

Sprzęt i doświadczenie

Dobry warsztat powinien być nie tylko wyposażony w profesjonalny sprzęt, ale także powinien posiadać personel, który potrafi prawidłowo ten sprzęt wykorzystać.

W naszym Warsztacie wszystkie naprawy dokonywane są przez doświadczonych pracowników, którzy swoją wiedzą zapewniają profesjonalną ocenę, doradztwo i naprawę uszkodzeń mechanicznych karoserii. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technik naprawczych, specjalistycznych urządzeń oraz ramowego systemu naprawy aut gwarantujemy wysoki standard naprawy powierzonych nam aut.

Dodatkowo staramy się być na bieżąco z nowościami w świecie motoryzacji z zakresu technik naprawczych, aby nieustannie zwiększać jakość oferowanych usług. Poszerzając naszą wiedzę z zakresu blacharstwa samochodowego jesteśmy w stanie  sprostać potrzebom nawet najbardziej wymagających Klientów.

Najbardziej skomplikowane naprawy nie stanowią dla nas żadnego problemu!