LAKIERNICTWO

Lakier - wizytówka Twojego auta

Najbardziej reprezentatywnym i jednocześnie najbardziej narażanym na działanie agresywnych czynników zewnętrznych elementem naszego samochodu jest lakier! Jego wygląd, jakość oraz trwałość mają ogromny wpływ na zadowolenie właściciela pojazdu.

W naszym Warsztacie doskonale o tym wiemy, a dzięki swojemu wykształceniu i długoletniemu doświadczeniu bezbłędnie orientujemy się jaki należy dobrać materiał do danej naprawy lakierniczej. Potrafimy prawidłowo wykonać powłokę lakierniczą wszystkich elementów, nie tylko tych metalowych, ale również wykonanych ze stopów lekkich, jak i różnego rodzaju plastików stanowiących znaczną część nowoczesnych samochodów.

Jednocześnie wykorzystując najnowsze techniki komputerowego doboru koloru lakieru jesteśmy w stanie bardzo precyzyjnie dobrać barwę i odcień lakierowanego elementu, tak, iż różnica w stosunku do pozostałej części karoserii będzie całkowicie niezauważalna.

Jakość - Czas - Satysfakcja

W naszym Warsztacie znajduje się specjalnie zaprojektowane pomieszczenie lakierniczo-suszące, które wyposażone jest w urządzenia dbające o czystość, temperaturę i jakość wykorzystywanego powietrza, co przekłada się bezpośrednio na jakość wykonywanych powłok lakierniczych. Ograniczenie drobin kurzu oraz krótki czas schnięcia, dzięki wykorzystaniu nowoczesnych lamp suszących (promienników podczerwieni), sprawia, iż czas od położenia warstwy lakieru do jej wyschnięcia skraca się nawet trzykrotnie!

Dla Klientów oznacza to krótszy czas oczekiwania oraz wysoką jakość wykonanej naprawy – dla nas opinię i zadowolenie z prawidłowo wykonanej usługi. Połączenie doświadczenia, fachowej wiedzy, nowoczesnych urządzeń i technik sprawiają, iż efekt końcowy naprawy porównywalny jest z powłokami lakierniczymi wykonywanymi przez producentów aut.

Zadbaj o wygląd zewnętrzny swojego auta, powierz go naszemu doświadczonemu Warszatowi!