WYMIANA OPON

Opony = Bezpieczeństwo

Opony, to jedyny kontakt pojazdu z podłożem! Prawidłowy ich dobór, serwis oraz eksploatacja przekładają się bezpośrednio na bezpieczeństwo podróżujących.

W naszym Warsztacie, w przeciwieństwie do sezonowych punktów wymiany opon, nie stawiamy na ilość obsługiwanych klientów, lecz na jakość wykonanej usługi. Jako profesjonaliści wiemy, na co należy zwrócić uwagę podczas wymiany opon. Odpowiednie przygotowanie koła, wstępne oczyszczenie, precyzyjne wyważenie, czy właściwe dokręcenie, to tylko podstawowe elementy podlegające sprawdzeniu.

W naszym Warsztacie zwracamy również uwagę na inne współpracujące z kołem podzespoły, takie jak: łożyska kół, silentblocki, czy końcówki drążków. Uczulamy na to naszych Klientów. Jesteśmy w stanie wykryć uszkodzenia, które amatorzy mogliby przeoczyć, a wykorzystując zaawansowanych technicznie maszyny zmniejszamy ryzyko uszkodzeń opony przy jej wymianie.

Odpowiednie składowanie opon zwiększa ich żywotność

Dbałość o opony i ich konserwacja obejmuje również metody ich właściwego przechowywania.

Specjalnie dla Klientów naszego Warsztatu oferujemy usługę sezonowego przechowywania opon, ponieważ wiemy, że może brakować miejsca w ich piwnicach, czy garażach. Dodatkowo nie każdy ma świadomość jak prawidłowo przechowywać opony i jaki wpływ na ich trwałość mają: skrajne temperatury, obciążenie, nasłonecznienie, substancje chemiczne, wilgoć, właściwe ciśnienie, czy pozycja przechowywania!

Dzięki znajomości i przestrzeganiu zasad prawidłowego przechowywania opon, dajemy Klientowi gwarancję, iż powierzając nam opony oszczędzi czas i pieniądze na kosztownych wymianach oraz naprawach opon. Prawidłowy sposób składowania zwiększy ich żywotność nawet do 8 lat eksploatacji! Po tym czasie zalecamy Klientom zmianę opon na nowe.

Zaufaj naszemu doświadczeniu, przedłuż żywotność swoich opon!